KĀ PIETEIKT DRUKAS PAKALPOJUMUS TIEŠSAISTĒ?

Ne tikai privātpersonas, bet arī dažāda lieluma uzņēmēji ļoti labprāt joprojām izmanto drukas pakalpojumus. Drukas pakalpojumu, tā pat kā jebkāda veida citas preces un pakalpojuma cenu, ietekmē dažādi faktori. Ja šos faktorus izdodas optimizēt, tad klientiem ir iespējams piedāvāt zemu, konkurētspējīgu cenu un teicamu, kvalitatīvu rezultātu. Līdzīgi kā ar interneta veikaliem – to piedāvāto preču cena ir zemāka, jo ir būtisks ietaupījums uz cilvēkresursiem un izmantotajām telpām. Cenu optimizācija ir lieliska pievienotā vērtība, kas patiks visiem.

Visa atslēga ir pašapkalpošanās procesu nodrošināšanai, jo ne visiem pakalpojumiem ir nepieciešami cilvēkresursi. Tātad, makam draudzīgu drukas pakalpojumu ir iespējams nodrošinot pašapkalpošanās iespēju, automatizējot lielāko daļu pakalpojuma kopumā un piedāvājot tikai tos pakalpojumus, ko klienti tiešām izmanto.

KAS NOSAKA UZLĪMJU CENAS ONLINE?
Uzlīmju izgatavošana ir pats populārākais no drukas darbiem. Pasūtījuma veikšana un noformēšana tiešsaistē ir elementāra, jāizvēlas daži parametri un tas noteiks pakalpojuma cenu. Lai pasūtītu uzlīmju izgatavošanu tiešsaistē, vajag uzzināt vairāk ko nepieciešams izvēlēties uz kādas plēves, kādā formā un izmērā būs izgatavotās uzlīmes. Cenu nosaka arī piegādes laiks. Vienkāršas, simts uzlīmes ar nākošās dienas piegādi izmaksās vidēji 25 eiro, bet piecu darba dienu laikā – ap 11 eiro. Cenas variē arī no pasūtījuma apmēra. Jo lielāks pasūtījuma apjoms, jo zemāku cenu varam piedāvāt.

KĀ PIETEIKT VIZĪTKARŠU IZDRUKAS SERVISU?
Maldīgi uzskatīt, ka vizītkartes ir kritušas aizmirstībā un reti kurš tās izmanto. Gluži otrādi, tās piedzīvo sava veida otro elpu, jo ar vien vairāk uzņēmumu rūpējas arī par savu vizuālo tēlu un kvalitāti klientu acīs. Vizītkaršu druka, līdzīgi kā ar uzlīmēm, notiek piesakot pakalpojumu internetā, izvēlēties formu un izmēru, augšupielādējot attēlu un dizainu un izvēloties piegādes laiku. Vidēja cena par 100 vienībām ir 10 eur bez PVN, taču cenas atšķiras no dažādiem izvēlētajiem parametriem.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.