Aizdevums internetā – rekomendācijas, uz ko vērst īpašu vērību

Arī šodien ne visu banku piedāvājuma klāstā pastāv aizdevumi online, šobrīd šis variants biežāk jau ir nebanku kredītiestāžu piedāvājuma klāsts. Kredīts internetā tiešām ir parocīgs variants, kā var iegūt nepieciešamo summu minimālā laikā, taču daži klienti vilcinās to izmantot. Pieteikšanās kredītam, pielietojot tiešsaisti, ne ar ko neatšķiras no kredītiestādes apmeklēšanas. Šeit tiek sastādīts kredīta pieteikums, tas tiek apstiprināts un tikai tad tiek saņemta nauda. Vienīgi šeit visas darbības notiek izmantojot internetbanku vai arī personīgo kontu.

Kā vēl viena priekšrocība ir tā, ka pieteikumu var iesniegt arī vairākās iestādēs. Šis moments ievērojami uzlabo iespējas saņemt kredītu. Zemāk mēs aprakstīsim, ar ko tad īsti aizdevums online atšķiras no banku kredīta, un kam tieši jāvērš uzmanība, ņemot kredītu.

Aizdevums internetā, kādas tieši priekšrocības tas dot?

Mēģinot izpētīt mājaslapā – https://www.viasms.lv/,  to cik kredīti internetā ir izdevīgi, jāsāk ar plusiem un vēl mīnusiem.
Tiešsaistes kreditēšanas plusi:
Laika taupīšana – ātra pieteikuma izskatīšana un momentāla naudas ieskaitīšana ļauj aizņēmējam saņemt nepieciešamo summu jau divdesmit, trīsdesmit minūtēs pēc pieprasījuma iesniegšanas. Jau pieteikšanās dienā kredīts internetā tiek izsniegts klientam.
Pieejamība klientam – kredīts tiek izsniegts arī bez klātienes konsultācijas, bet izvēles produkts jau tiek skatīts patstāvīgi, iepazīstoties ar nosacījumiem mājas lapā.
Minimāls dokumentu pieprasījums – lai būtu formēts kredīts internetā, pamatā ir jāuzrāda vien pase un telefona numurs. Citas organizācijas pieprasa elektroniskas dokumentu kopijas. Gadījumā ja aizņēmējs vēlas pieteikties uz nelielu summu, finanšu iestāde var nepieprasīt interesējošo informāciju par kredītvēsturi un arī maksātspēju.
Galvenais cēlonis tam, kāpēc kredīts online jau ir tik ļoti populārs, tomēr ir tā dabūšanas parocība un vieglums. Tomēr, vienkāršojot pieteikumu apstrādi, kredītiestādes saskaras ar maksājumu kavējumu risku. Šajā situācijā kreditori palielina prasības pret naudas atgriešanu.
Priekš tam, lai kompensētu varbūtējos zaudējumus, mikro finansēšanas organizācijas tad ir spiestas:
Ierobežot pieejamo summu, ko sniedz aizdevums;
Palielināt procentus;
Samazināt aizdevuma līguma termiņu.
Pat neskatoties uz visām priekšrocībām un trūkumiem, kad tiek ņemts kredīts, jau ir jāizvērtē tā nepieciešamība un vēl būtu jāapzinās tāda lieta, ka pats kredīts būs jāatdod.

SMS kredīts – galvenās nianses

Straujā mobilo sakaru attīstība un ātrie kredīti ļāva radīt ko jaunu – SMS kredītu. Neapšaubāmas šādu aizdevumu priekšrocības būs saņemšanas vienkāršums, pateicoties ātrumam un vienkāršotai pieteikuma izskatīšanas procesam. Faktiski tas jau ir kredīts, kas balstās uz uzticību. Nemaz nav nepieciešams vākt nekādus apliecinājumus, taču, ja sms kredīts tiek atteikts, to ir psiholoģiski vieglāk uztvert. Ir un redzami mīnusi: augstās kredīta cenas, tā kā aizdevējs vēlas ne vienīgi nopelnīt naudu ar procentiem, taču arī apdrošināt sevi pret saistību nepildīšanas risku, kas šajā variantā ir diezgan augsts. Kā arī kredīts jau būs jāatmaksā ātri, parasti tas ir gads, taču maksimālā summa ir maza. SMS kredīti var būt arī krāpnieciski, tāpēc, pirms tam kā iesniegt pieteikumu, rūpīgi pārbaudiet visu informāciju. Piemēram, mēģiniet uzzināt vairāk internetā par potenciālo aizdevēju.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.