Oficiāls autoserviss vai varbūt vērsties pie nezināma garāžas mehāniķa, kas tad labāk?

Katrs mašīnas īpašnieks, atdodot tā automašīnu remontam vai apkopei, uztraucas tieši par to vai pakalpojums veikts profesionāli. Tik tiešām, tieši no tā, cik kvalitatīvi tiek veikts auto remonts, ir atkarīgs tā kalpošanas ilgums un, pats galvenais, cilvēka drošība uz ceļa. Kad pienāk brīdis, ka tiek meklēts autoserviss Rīgā vai arī jebkādā citā pilsētā, liela daļa orientējas pēc cenas. Viens mēģina sameklēt pakalpojumu ar zemu cenu politiku, kāds, gluži savādāk, uzskata, ka tieši dārgāks autoserviss ir vislabāks. Tajā pat brīdī, kas tad ir tas būtiskākais uz ko tieši skatīties, neviens nemaz nezina. Šeit jācenšās noskaidrot ko vairāk par to, kāds auto remonts var būt nodroš‌ināts, ar ko labs auto elektriķis atšķiras no nekvalificēta, un vēl pēc kā vadīties meklējot servisu. Ērta opcija ir auto servisu piedāvātais autoevakuators .

Autoservisu varianti

Ikviens autoserviss Juglā vai citā Rīgas daļā, kā arī pārējā Latvijā tiek iedalīts 3 pamata grupās, sertificēti konkrētu marku dīleru servisi, parasts autoserviss un visbeidzot privātu garāžu meistaru pakalpojumi. Ar ko tad tie atšķiras savā starpā un tad, kurš ir atbilstošākais variants, centīsimies noskaidrot.
Oficiāls dīleru serviss, tāds ir, piemēram, sertificēts toyota autoserviss, konkrēti tie parasti ir izveidoti kā noteiktas markas auto pārstāvniecības, kuru remontā un garantijas servisā tie specializējas. Visbiežāk tas būs auto apkope ar garantiju, tā kā, ja, piem., būs nepieciešams auto remonts vai diagnostika, mašīnas īpašnieks varētu būt spiests samaksāt “kārtīgu” cenu. Nav noliedzams, ka, tas nemaz nav visos dīleru servisos, tādēļ minētais apstāklis būs labi jānoskaidro.
Oficiāli reģistrēts autoserviss Rīgā vai jebkur citur mūsu valstī, kas tieši tiek reģistrēts, saskaņā ar Latvijas likumiem un šie servisi pilnībā ir un būs atbildīgi par veikto darbu, arī tad, kad klientiem vajadzīga vien riepu montāža un balansēšana. Tāda veida autoserviss ir salīdzinoši pieprasīts, šadā vietā būs gan profesionāls automehāniķis, gan auto elektriķis, gan arī labas kvalitātes pakalpojumi. Tajā pat brīdī cenas vienmēr ir mazākas.
Privātās garāžas, kur sniegtais auto remonts tiks veikts neoficiāli. Protams, šajā gadījumā ir mazas izmaksas, tajā pat brīdī šeit nebūs arī jebkādu garantiju, kā arī atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Un jaunu auto diagnostika drīzāk nebūs precīzi veikta.

Autoservisa pareizās atlases nosacījumi

Tad, kad tiek skatīts autoserviss Juglā vai arī jebkādā citā rajonā, nedrīkst skatīties tikai uz darba izmaksām. Nepieciešams izvērtēt autoservisa meistaru kvalifikāciju, ka arī neļaut, ka auto diagnostika tiek realizēta neprofesionālā garāžas darbnīcā. Vislabākajā gadījumā var būt iztērēta nauda un laiks. Vissliktākajā – var būt vajadzīgas jaunas rezerves daļas vai arī auto. Šeit būtu optimālā shēma – līdz brīdim, kamēr eksistē garantija, auto remonts un apkope jaīsteno tikai pie dīlera. Bet jau pēc garantijas serviss jau nav izdevīgs, un tam nemaz nav lielas jēgas. Labāk būtu sazināties ar kvalitatīviem autoservisiem, kas tad var klasificēties, piemēram, kā sertificēts lexus autoserviss. Kas attiecas jau uz garāža tipa servisiem, to pakalpojumus varētu izmēģināt tikai tad, ja ir kāds drošs automehāniķis vai arī auto elektriķis. Pretējā gadījumā labāk būtu izlasīt pārējo klientu atsauksmes, tā kā pat nekvalitatīvi realizēta riepu montāža un balansēšana var arī novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *