Sarežģītus auto remontus uztici nišas līderiem!

Mūsdienu pasaule tomēr ir diezgan izmanījusies, kā rezultātā šodien uz jaunām mašīnām var braukt ne tikai ļoti bagāti cilvēki, taču arī parastie iedzīvotāji ar vidējo algu līmeni. Auto līzings un pretīmnakoša cenu politika jaunām mašīnām arvien vairāk mudina cilvēkus iegādāties nevis lietotus, bet jau jaunos auto. Būtiskākā starpība ir tanī, ka tieši ar veciem auto vienkārši varēja tikt galā pat mašīnas saimnieks un nomainīt vajadzīgo detaļu, vai veikt nebūtisku labošanu. Tomēr modernas automašīnas visas jau ir pilnas ar elektroniku, kas tad arī ir tas, kas neļauj vairs izdarīt pastāvīgi remontu, kā rezultātā spiež cilvēkus doties tāda veida vietām kā, piemēram, sertificēts toyota autoserviss vai arī citas markas serviss. Līdz ar to ir būtiski, lai ir izraudzīts ne vien cenu ziņā patīkams autoserviss Rīgā vai arī citā pilsētā, bet tajā pat brīdī arī ar lielu pakalpojumu klāstu, kas tad tiek realizēti kvalitatīvi. Autoservisi piedāvā plaša spektra pakalpojumus – no lukturu regulēšana , turbīnas remonts,  līdz pat elektronikas remontam.

Kādā veidā iedalās autoservisi?

Ikviens autoserviss Juglā vai arī jebkurā citā Rīgas mikrorajonā var būt iedalīts 3 pamata grupās, sertificēti dīleru servisi, licencēts parasts autoserviss un visbeidzot privātu garāžu meistaru pakalpojumi. Ar ko tad tie atšķiras un, kāds tieši būtu atbilstošākais opcijas variants, mēģināsim noskaidrot.
Oficiāls dīleru serviss, tāds var būt, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss, tie standartā ir noteiktas auto brenda markas pārstāvniecības, kuru remontā tie specializējas. Vairumā gadījumu tā jau ir automašīnas apkope ar garantiju, jo, gadījumā ja, piemēram, nepieciešams auto remonts vai diagnostika, transportlīdzekļa īpašnieks būs spiests samaksāt “kārtīgu” summu. Nav noliedzams, ka, tas nav visos sertificētos servisos, tāpēc šis punkts jau ir labi jāpārbauda.
Oficiāli reģistrēts autoserviss Rīgā vai jebkur citur Latvijā, kas tiek piereģistrēts, ievērojot Latvijas likumus un tie pilnībā ir atbildīgi par veikto darbu, pat, ja Jums nepieciešama vien riepu montāža un balansēšana. Tāds autoserviss ir salīdzinoši populārs, šadā servisā būs kā sertificēts auto elektriķis, tā arī automehāniķis, un arī labas kvalitātes pakalpojumi. Tajā pat laikā cenas ir mazākas.
Pēdējā grupa – privatās garāžas, kurās piedāvātais auto remonts tiek izdarīts neoficiāli. Protams, šeit vienmēr ir zemas izmaksas, taču šeit nav arī jebkādu garantiju un atbildības par sniegtajiem pakalpojumiem. Un jaunu auto diagnostika drīzāk nebūs precīzi veikta.

Kā tad izdalīt piemērotu servisu no slikta?

Tad, kad tiek meklēts autoserviss Juglā vai arī jebkur citur, nevajadzētu skatīties vien uz pakalpojuma izmaksām. Nepieciešams izvērtēt uzņēmuma darbinieku kvalifikāciju, ka arī nepieļaut, kad Jūsu auto diagnostika tiek realizēta kādā nezināmā garāžu darbnīcā. Labākajā gadījumā var būt iztērēta nauda un laiks. Sliktākajā – var būt nepieciešamas jaunas detaļas vai auto. Te ir optimālā shēma – kamēr ir garantijas periods, auto remonts un apkope jaīsteno tikai pie dīlera. Bet jau pēc garantijas serviss nav izdevīgs, un tam jau nav īsti lielas jēgas. Un labāk būtu griezties pie kvalitatīviem autoservisiem, kas tad var tikt dēvēti, piemēram, kā sertificēts toyota autoserviss. Kas tad attiecināms uz servisiem privātajās garāžās, tad to pakalpojumus var lietot vien tad, ja Jums ir kāds drošs automehāniķis vai arī auto elektriķis, Savādāk labāk ir izlasīt pārējo klientu atsauksmes, jo pat slikti veikta riepu montāža un balansēšana var arī novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *