Dārza mājiņas – funkcionālas un par lieliskām cenām!

Dažāda stila amatniecības sfēras vienmēr ir bijušas pieprasītas jebkur pasaulē. Jebkur pasaulē amatniecības nozare tiek turēta lielā godā, it sevišķi mūsdienās, kad pie kārotās preces ir iespējams tikt ātri, taču tā nebūs nedz unikāla, nedz kvalitāte būs pielīdzināma ar rokām darinātam darbam. Amatnicības, it īpaši kokapstrādes, uzņēmumu piedāvājums ir ļoti daudzpusīgs un netrūkst to, kuri vēlas iegādāties visu – sākot ar koka karotēm un beidzot ar koka mājām. Darbs ar koku nozīmē darbu ar ekoloģiskiem, videi draudzīgiem materiāliem, kas viens otru papildina radot kvalitatīvu rezultātu.

KARKASA MĀJU CELTNIECĪBA LATVIJĀ.
Aiz vien vairāk cilvēku izvēlas dzīvot ekolģiskāk un dabai draudzīgus risinājumus ikdienā ievieš jebkur, pat būvējot mājokli. Moduļu, jeb karkasa nami ir koka konstrukcijas, kas tiek izgatavotas un pēcāk tiek saliktas kopā un uzstādītas kā dzīvojamā māja. Šādas mājas ir lieliski piemērotas Latvijas laikapstākļiem un tās var uzstādīt jebkurā gadalaikā. Katrs no mums savās mājās vēlas justies silti un mājīgi, un koks ir viens no tiem materiāliem, kas palīdz šādu atmosfēru radīt ikdienā.

KOKA DĀRZA LAPENES.
Ņemot vērā to, ka pavasari Latvijā kļūst siltāki un vasara atnāk ātrāk kā plānots un rudeņi nav tik drēgni kā vēl nemaz ne pirms tik ilga laika, dārza lapene vai nojume būs lielisks papildinājums dārza ainavai, Arī skaistos vasaru rītos brokastis baudīt ārpus ierastās telpas ir īpaši uzmundrinoši un dod patīkamu enerģiju darba dienai. Biežākā klientu kļūda ir uzskats, ka viņu dārzā šāda celtne neideras, jo patiesībā, lapene pielāgojas dārzam, nevis otrādi.Dārza ballītēs lapenes un nojumes ir must-have.

KOKA TERASES TAVAM MĀJOKLIM.
Līdzīgi ir ar koka terasēm mājām. Brokastis uz terases – vai nav romantiski? Terase ir dzīvojamās platības turpinājums, ārpus telpām. Terases pamati tiek rūpīgi izvietoti un precīzi aprēķināti, lai terase nenosēstos un tai nerastos funkcionāli bojājumi. Pirms terases būvniecības, būs noderīgi painteresēties vietējā būvvaldē par to, vai terases būvniecībai nav nepieciešami papildus dokumenti un atļaujas.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *