Auto riepu glabāšana un serviss.

Mašīna bez riepām nav iedomājama, ta pat kā cilvēks bez kurpēm. Mašīnas riepu nolietojums un arī tehniskais stāvoklis noteikti ir ļoti svarīgs drošības rādītājs. Neatkarīgi no tā, vai mašīnai uzstādītas jaunas vai lietotas auto riepas, tai ir jāatbilst visām drošības prasībām. Mašīnas riepas noteikti ir nopērkamas lielā cenu amplitūdā. Riepu serviss aicina konsultēties ar speciālistu pirms auto riepu nopirkšanas, jo riepas tiek iedalītas vairākās kategorijās, kas varētu samulsināt nezinātājus. Mašīnas riepu garāžas bieži nodrošina arī mašīnas riepu uzglabāšanas servisu.

Kas būtu jāzina par automašīnas diskiem?
Mašīnas riepu serviss parasti nodrošina dažāda veida pakalpojumus, kas noteikti ir saistīti ar riepām un diskiem. Mašīnas diski ir ne vien vizuālajam noformējumam, bet arī auto riepas kā arī riteņa aizsardzībai.{} Ir dažāda stila mašīnas diski – lietie auto diski, kaltie diski, tērauda diski un citi. Jebkurā auto riepu noliktavā parūpēsies arī par automašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Mašīnas riepu riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā mašīnas riepu maiņa kā arī riepu balansēšana.

Kas būtu jāzina par vasaras un ziemas auto riepām?
No 1. oktobra līdz pirmajam martam pie mums drīkst braukt vien, ar ziemas riepām aprīkotos automobīļos. Veikalos kā arī servisos noteikti ir iespējams nopirkt gan pavisam jaunas, gan lietotas ziemas riepas. Jau lietotas ziemas mašīnas riepas vai arī ziemas auto riepas, kas ir atjaunotas, var maksāt pat līdz četrdesmit procentiem lētāk, kā jauns auto riepu komplekts. Līdzīgi noteikti ir ar vasaras un vissezonas auto riepām. Jau lietotas vasaras riepas maksā teju uz pusi mazāk. Pirms jaunu vai lietotu riepu iegādes, iesakām konsultēties ar speciālistiem, lai gūtu labāku nojausmu par to, kādi ir lietotu un arī mazlietotu auto riepu plusi un mīnusi, ja ir plāns pasūtīt lietotas auto riepas.

Kur atrodas riepu servisi?
Mašīnas riepas Rīgā pārbauda dažādos auto riepu un auto disku apkopes servisos. Mašīnas riepu noliktava ir pakalpojums, kas ir aktuāls visiem auto īpašniekiem, kuriem nav kur glabāt savu nesezonas mašīnas riepu komplektu. Auto riepu serviss piedāvā visāda tipa konsultācijas, kas saistīti ar riepām un arī diskiem – gan pārbaudi un arī diagnostiku, gan labošanas darbus, gan arī jaunu un mazlietotu mašīnas riepu tirdzniecību.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *