Vajadzīgi dzejoļi, pantiņi vai arī dāvanas? Online atrodams jebkas!

Kurš tad no mums visiem nav meklējis interneta pārlūkprogrammā frāzi – vārda diena šodien ir. Mūsu valstī vārda dienas bieži vien var būt svinētas pat vairāk nekā dzimšanas dienas, tālab jau ir diezgan patīkami tad, kad tiek saņemti novēlējumi no sev tuviem draugiem. Turklāt šodien jau ir interneta lapas, kur jau ir ne tikai vārda dienu kalendārs, bet arī dažādu veidu apsveikuma pantiņi un novēlējumi, dāvanu idejas, kā arī ir iespēja pirkt dāvanas, gan tiem kam vārda dienas augustā, gan tiem kuriem citi svētki. Šādi mēs ekonomējam savu laiku un tiek sameklēti tematiski novēlējumi.

Kā tad iedalās dzejoļi?

Parasti var likties, kad nav būtiski, ko tieši nozīmē Jūs izvēlētie pantiņi, tā kā parasti mēs tos nepārlasam. Bet, kad Jūsu vadītāja saņems no Jums vārda dienas apsveikumu ar divdomīgu saturu, tas gan nebūs patīkami, vai ne? Tālab labāk apskatīties vietnes, kur dzejoļi un pantiņi tiek sadalīti, piem., kolēģim, kādam draugam, sievai, bērnam, vīramātei uc.. Tā kā šeit ir jau padomāts Jūsu vietā, jo izvēlētie dzejoļi būs atbilstoši, jo tie būs atlasīti konkrētai personai un notikumam. Protams, ērti ir, ja apsveikumi ir sadalīti pēc svētku tipa, kā piemēram, vārda dienas novēlējumi vai arī dzimšanas dienas apsveikuma pantiņi.

Svētku dienu kalendārs un vēl apsveikumi, kādu tieši vietni izvēlēties?

Pētot daudzas interneta lapas, kurās ir izvietoti novēlējumi, dažreiz nav skaidrs ar ko tie atšķiras vai, kādi dzejoļi ir tie labākie. Tad šeit var tikt izdalīti 3 galvenie kritēriji, kam tad pievērst uzmanību. Pirmā lieta ir tāda, ka ir izvietots labs vārda dienas kalendārs, turklāt ir labi, ja tas ir ne vienkāršs kalendārs, bet tur ir iekļauts arī dažādu citu svētku kalendārs. Meklējot, piemēram, šodien vārda dienu svin Līga, var arī uzreiz redzēt, ka šodien ir Līgo, tā kā vienlaicīgi šeit atrodams arī latviešu svētku kalendārs. Otrkārt, svarīga lieta ir apsveikumi un kādā veidā tie tiek grupēti. Vispareizāk ir tad, kad visi dzejoļi vai apsveikuma pantiņi tiek sadalīti, pa svētkiem, piem., vārda dienas, kā arī pa adresātiem, piemēram, tēvam, vai vārdiem. Tāds filtrs palīdz atrast atbilstošākos dzejoļus un apsveikumus. Un pēdējai lieta ir pašu dāvanu idejas, kur dažādas dāvanas tiek sadalītas atbilstoši svētkiem un arī pa personām. Tāda mājas lapa palīdzēs pareizi sveikt kā to, kam vārda diena šodien, tā arī piemeklēt labāko dāvanas variantu tētim vai kolēģim svētkos.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *