Vēlies izbaudīt aktīvu atpūtu pie ūdens – supošana būs īstais variants!

Supošana – tik diezgan jauns un jau diezgan ierasts termins vienā. Kas tas īsti ir, un kam tad ir vajadzīgi sup dēļi? Braukšana ar sup dēļiem no tulkojuma nozīmē stāvēšanu uz dēļa vienlaicīgi ar airēšanu. Diemžēl nav iespējams noteikt konkrētu periodu, kad tieši sāka savu dzīvi, ka sup dēļi, tā arī pati supošana, kaut gan bez šaubām skaidrs tas fakts, kad supošana ir parādījusies Havaju salās un jau diezgan sen. Vispirms sup dēļi bija izmantoti kā vienkāršs parvietošanās palīgs nokļūšanai uz kādu no salām. Faktiski tas bija parasts plosts, kas turējās virs ūdens, bet virziens tika noteikts ar aira palīdzību. Patlaban aktīvā atpūta visbiežāk iekļauj sevī ne vien tāda veida lietu, kā piemēram, katamarānu noma, taču parādās arī sup noma.

Kādi sup dēļi būs atrodami?

Visi sup dēļi ka arī tipi ir ar saviem trūkumiem un plusiem. Bet supošana ir tieši tas, ko gribat, būs jāizdala, kas tad ir svarīgāks: sērfošanas planiera manevrēšanas spēja, stabilitāte, ērtības pārgājienā vai sup dēļi priekš sacīkstēm, kuri pārsteidz ar ātrumu. Lai sup izbraukumi izdotos, pievērsiet īpašu uzmanību SUP izmēriem kā arī tam apstāklim, kā tie ietekmē dēļa īpašības. Sērfinga sup dēļi ražoti tieši iešanai pa viļņiem. Vispopulārākie tad ir universālie sup dēļi, tos ražo dažādos izmēros, vairums modeļu ir piepūšami. Izvēlieties atbilstošu garumu kā arī platumu atkarībā no jūsu vēlmēm, auguma, smaguma, prasmēm. Sup dēļi priekš tūrisma ideāli slīd, savukārt garā garuma dēļ, dēļi var attīstīt lielu ātrumu, bet platums nodrošina stabilitāti. Sup dēļi sacensībām tiek saukti par raketi starp sup dēļiem. Vēl viena būtiska lieta ir sup dēļu garums, platums un biezums, kas nosaka to, kāda būs supošana. Protams, ka vienmēr atceramies par galveno aprīkojumu, kas ir drošības pavada un veste, bez tiem nav rekomendējams iet ūdens izklaidēs.

Sup izbraucieni un cita tipa aktīvā atpūta uz ūdens

Mūsdienu iespēju pasaulē pastāv tik milzīgi daudz iespēju, kā pavadīt aktīvi savu atpūtu, bez tam nemaz nav nozīmīgi, vai plānos ir atpūta ar draugiem vai ģimeni, jebkuram variantam iespējams atrast atbilstošāko. Bez šaubām tagad cilvēkiem patīk ceļošana, bet tikai apskatieties, kas tad ir Jums apkārt! Latvijā ir tik ļoti daudz iespēju, priekš tam, lai aktīvā atpūta būtu ideāla. Neskaitāmas muižas, kas ir gleznainajās vietās un to piedāvājuma klastā būs velosipēdu noma, lai apskatīt apkārtni. Ņemot vērā to, ka bieži atpūtas zonas ir pie ūdens, ir piedāvāta arī laivu noma vai katamarānu noma, turklāt aizraujoši, ka arī buru jahtas noma pat ir iespējama, ja esat ārpus Rīgas. Bet, kad tāda veida aktīvā atpūta būs apnikus, tagad ir unikāla iespēja – aizraujošie sup izbraucieni. Pati supošana Latvijā jau ir salīdzinoši jauna izklaide, bet tajā pat brīdī jau sup īre ir populāra. Turklāt pat ir cilvēki, kuriem jau ir lētāk nopirkt dēli, nekā tik bieži izmantot tādu pakalpojumu, kā sup īre.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *