Vai tiešām garāža varētu būt saliekama?

Saliekamie angāri un arī saliekamās garāžas ar to izdevīgām izmaksām un vē ar mazo būvniecības laiku jau ir gandrīz aizstājis tradicionālo procesu, ko pielieto garāžu un angāru būvniecība. Uz šodienu ķieģeļu, keramzīta bloku vai arī citu līdzīgu materiālu garāža jau ir pagātne. Aizvien vairāk ir izvēlēta tāda tipa garāža vai angāri, ko var izveidot ar bezrāmju tehnoloģiju, lietojot metāla konstrukcijas. Un tas ir izskaidrojams kā ar ātru uzstādīšanu, gan ar salīdzinoši lētām izmaksām.

Mūšdienīga garāža, cik tad variantu var būt sameklējams preču tirgū?

Tad, kad tiek izvēlēta garāža, vispirms uz ko būs vērsta vērība jau ir jumta izveide, tā kā saliekamās metāla garāžas parasti ir divslīpju varianta un ar vienslīpes jumtu. Pie tam pašas jumta konstrukcijas parasti ir no metāla loksnēm. Turpretim angāri jau vairāk sadalās pēc veidiem un jumta konstrukcijas. Kantainie metāla angāri un to jumta segumi ir no metāla, kas papildus ir ar pvc notekcaurulēm. Loka tipa angāri šodien jau ir ļoti populāri, kur paltums var sasniegt pat 13 m, bet garums nav ierobežots. Šī tipa angāri varētu būt ar taisnam sienām, un šeit pamatā ir metāla konstrukcijas. Pie tam ir arī sastopami angāri ar profilētam loksnēm, kur tās ir no cinkveida loksnēm no tērauda.

Vajadzīga garāža? Kurā vietā var griezties?

Tagad daudzās vietās var atrast saliekamās garāžas un metāla angāri, kuriem ir dažādi jumta segumi kā arī jumta izveide, kā arī bieži vien šie uzņēmumi var piedāvāt arī papildus pakalpojumus, piemēram, bruģa ieklāšana. Visiem zināms, ka pie mājokļa un vasaras dārza mājas nereti noder bruģēšana, kā arī lieti noder laba garāža, tāpēc ir rekomendējams doties pie speciālistiem, kas šo pakalpojumu Jums varēs nodrošināt. Tā kā garāžu būvniecība kā arī angāru būvniecība ir atbildīgs process, pirms tam kā noslēgt līgumu par darbiem, sākumā aplūkojiet atsauksmes par izvēlēto speciālistu.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *