Kalēja pakalpojumi Latvijā.

Ražotāju aprindās, amatnieki vienmēr ir bijuši vērtēti augstu, bez tam, ne vien senos laikos, bet arī mūsu laikos. Ja ir opcija pie kalēja vai arī kāda cita amatniecības pārstāvja veikt pasūtījumu, kas ir izgatavots vienā eksemplārā, prece un pakalpojums uzreiz iegūst ekskluzīvu statusu. Mūsdienās īpaši populāri kļūst dažāda veida metāla izstrādājumi, veidoti gan pēc speciāla pasūtījuma, gan arī izgatavoti rūpnieciskos nolūkos. Metālapstrādes meistaru darbu sarakstā varam sameklēt visu, sākot ar vairākiem interjera un arī dizaina priekšmetiem, gan vārtiem, žogiem, margām kā arī pat logu restēm kā arī metāla konstrukcijām. Metāla sijas ir pieprasīts produkts celtniecības un būvniecības firmām.

 

Dzelzs kāpņu montāža objektā.

Nedaudz vēl par margu un arī kāpņu veidošanu. Metāla apstrādāšana jau gadiem ilgi vairs nav pielīdzināma padomju laikos pierasto metāla izstrādājumu izskatam kā arī kvalitātei. Mūsdienās ir pieejamas ne vien dažādas tehniskās opcijas metāla apstrādei, bet arī dizaina izstrādāšanai kā arī pēcāk to realizēšanai dzīvē. Metāla trepes var būt skaisti veidotas turklāt, visādi citādas pielāgotas pasūtītāja gribai. Kāpnēm noteikti būtu jābūt apvienojumā ar margām. Trepju margas pilda gan vizuālu funkciju, gan arī ir montētas drošības nolūkiem. Margu kopējam dizainam nav ierobežojumu – viss, kā klients vēlas! Pasūtījums ir izstrādāts, balstoties uz visiem drošības noteikumiem un arī citiem rādītājiem.

 

Dzelzs žogu radīšana Latvijā.

Vēl viena nozīmīga preču grupa ir metāla žogi un vārti. Labas kvalitātes metāla žogs un arī metāla vārti, ir lieliskākais veids kā savu privātīpašumu pasargāt no nelūgtiem viesiem. Mūsu uzņēmumā izgatavotie metāla vārti kā arī žogi, pasargās īpašumu jebkurā diennakts laikā. Pēdējā laikā aktuāli ir kļuvusi metāla restu uzstādīšana logiem. Metāla restes ir ļoti populārs risinājums telpām, kas netiek lietotas ikdienā turklāt, atrodas nostāk no pārējā īpašuma vai arī pavērstas ar skatu uz ielas pusi ar aktīvu satiksmi un gājēju plūsmu. Logu restes mūsu laikos ir iespējams izstrādāt tādas, ka apkārtējiem tas liksies kā lielisks vizuālā noformējuma elements.

 

Metāla apstrādes gala produkti.

Kalēja darbs joprojām asociējas vai nu ar mākslas elementu radīšanu, vai rūpniecības firmām, kas ražo metāla izstrādājumus celtniecības uzņēmumiem. Mēs vēlamies parādīt, ka ir arī zelta vidusceļš, kas savā veidā apvieno abas šīs galējās pozīcijas, veidojot ikvienam pieejamus metālasprādes risinājumus dažādās sfērās un funkcionalitātē, izgatavojot visu, sākot ar mākslas elementiem kā arī beidzot ar dzelzs siju ražošanu celtniecības uzņēmumiem.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.