Solis pretī vadītāja apliecībai

Jums jāsaprot, ka autoskola rūpējas par visiem attiecīgajiem interesentiem, svarīgākais ir atrast sev vajadzīgo kategoriju. Principā autoskola spēs iemācīt katram būt neatkarīgam, mēģinot pieņemt atšķirīgus lēmumus, kas cieši saistīti ar neskaitāmām situācijām uz ceļa. Mūsdienīgās autoskolas pienākums noteikti ir iemācīt arī svarīgākās lietas par mašīnu, lai katram būtu krietni vairāk vērtīgu zināšanu par auto apgaismojumu, eļļas pārbaudi utt. Auto skolas rīkotais eksāmens ir pēdējais, kas Jums jāiztur, lai simtprocentīgi pierādītu, ka esat apguvis visas detaļas un esat spējīgs doties uz priekšu, lai beidzot iegūtu autovadītāja tiesības. CSDD sagatavotais eksāmens ir nedaudz citādāks, ietver patstāvīgās braukšanas nelielu posmu, kā arī tiek kopumā vērtēts manāmi rūpīgāk. Noteiktā auto skola Rīgā nodrošina apmācību dažādās kategorijās, līdz ar to tā var droši tikt uzskatīta arī kā teicama motoskola. Ja šobrīd esat jau ieguvis B kategorijas autovadītāja tiesības, tad Jums būs tiesības arī sākt apgūt to, kā vadīt motociklu.

Ko piedāvā A kategorija?

Tieši tāpat tiek izplānots arī CSN tests, vienkārši balstoties uz to, kādas konkrēti kategorijas apliecību vēlaties iegūt. Paši būtiskākie jautājumi saistīti ar pirmo palīdzību cietušajiem, īpašu manevru veikšanas kārtību, secību un citām svarīgām situācijām uz ceļa. Ja Jums ir īpaša vēlme vadīt motociklu, tad Jums jau ir pavisam skaidrs, ka tieši A kategorija sevī ietver apmācību tieši saistībā ar šo spēkratu. Apmācības sākums iespējams no 22 gadu vecuma, bet par spīti tam pašu apliecību var saņemt, kad cilvēks jau sasniedzis 24 gadu robežu. Būtiskākā nianse braukšanas eksāmenā ir motocikla vadīšana nelielā ātruma, lai veiksmīgi izbrauktu figūru laukumu utt. Pilnīgi visiem ir iespēja iegūt A1 kategorijas vadītāja apliecību, kas dotu tiesības vadīt ne tik jaudīgus motociklus, bez tam to reāli iespējams darīt no 16 gadiem, papildus interesējošo informāciju var atrast https://autoskola-eksperts.com/.

B un C apliecību dažādība

Atsevišķās dzīves situācijās cilvēkiem nepieciešams kaut kas cits, līdz ar to pastāv arī citas īpašas kategorijas. C kategorija domāta cilvēkiem no 21 gada vecuma, kuri vēlas patstāvīgi vadīt auto, kuru masa būtiski pārsniedz 3,5t. Jebkuram labāk pazīstama ir B kategorija, jo to iegūst jebkurš, kurš vēlas vadīt dažāda veida vieglos auto. Turpretim B1 kategorija liksies īpaša tiem, kas vēlas vadīt kvadraciklus. Savukārt C1 kategorija dod tiesības nokārtot eksāmenus no 18 gadiem, pēc tam noteikti ir iespējams vadīt jebkuru auto, kuru masa ir iekļauta intervālā no 3,5 līdz pat 7,5t.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.