Galdu klāšana izbraukumā vai tortes pasūtīšana

Lielās pilsētās jau ļoti sen bija pieprasīts sūtīt pārtiku, tas attiecas arī uz tādu lietu kā banketi. Parasti visi biznesmeņi pasākumus rīkoja pie sevis villās vai arī viesu mājās, bet visa galda klāšana un banketu ēdienkarte tiek pasūtītas pārbaudītā vietā. Turklāt torte vai kūka no veikala nekad nebija cieņā, tādēļ jau laiku atpakaļ turīgi klienti deva priekšroku tāda veida precei piemēram, kā tortes pēc pasūtījuma. Pateicoties tam, ka viss apkārt attīstās kā arī pilnveidojas, parādījās daudzas konditoreja Rīgā un citur Latvijas teritorijā, kas nodrošina ne vienīgi iespēju pasūtīt torti, bet arī ir nodošināta galda klāšana, kur klients vēlas. Pie tam galdu klāšana cenas ziņā vairs nav tik dārgs pasākums. Un sameklējot savu konditoreju, klientam vairāk nemaz nav jādomā, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri.

Vēlaties pasūtīt torti – galvenās nianses, kurām jāpievērš uzmanība

Tā kā tortes uz pasūtījumu jau tiek gatavotas konkrētam klientam, lai neapmulstu pieejamās izvēlēs, izskatīsim, ka konditorejas izstrādājumi piemēroti pasākumam. Uz kāzām standartā grib pasūtīt torti ar vairākiem stāviem un arī ar skaistu rotājumu. Tomēr konditorejas Rīgā labāk iesaka izskaitīt apmēram 150-200g tortes uz vienu cilvēku, tad jau var izskaitļot priekš sevis, cik tad milzīgu vajag pasūtīt torti. Un vēl pats tortes stils, labāk būtu, ja tomēr ir pielāgots kopējam kāzu stilam. Kā laba ideja ir konditorejas izstrādājumi, kas ir ar dažnedāžādām garšām un krāsām. Uz darbu vislabāk jau ir tādas tortes pēc pasūtījuma, kuras saglabā lakoniskumu vai nebūs divdomīgas, tas attiecas arī uz pildījumu. Piemēram, bērnam dzimšanas dienā protams labāk būs pasūtīt torti, kas tiešām ir koša vai rotāta ar kādas multfilmas tēliem. Bet vislabāk, lai konditorejas izstrādājumi bērnu svētkiem, nemaz nav ļoti saldi, jo tas nenak par labu bērnu organismam.

Uz ko jākoncentrē sava uzmanība, ja tiks sūtīti banketi un to ēdienkarte?

Paši banketi jau ir viens no pieprasītākajiem svētku galda organizēšanas formātiem. Banketi parasti piemēroti kāzām, jubilejām, izlaidumiem un citiem notikumiem. Plānojot pasākumu, ir nozīmīga pareizi sagatvota banketu ēdienkarte, ņemot vērā uzaicināto viesu skaitu. Aizraujoši, ka banketu ēdienkarte tiks aprēķināta gramos saistībā ar pasākuma ilgumu. Lietišķie banketi parasti aizņem pāris stundas, šīnī gadījumā uzkodas būs rēķinatas atbilstoši tikai līdz 400g uz vienu viesi. Klajot galdu jubilejai vai izlaidumam, kur pasākums turpinās no 4-6 stundām, tiek rēķināts no 600-1200g produktu liela ēdienkarte uz vienu viesi. Bet kāzu svinībās kopā ar tādu lietu, kā tortes uz pasūtījumu, tiek rēķināts līdz 1500g produktu, kas nepieciešmi gatavojot banketu ēdienkarti vienam cilvēkam. Taču der atcerēties, ka pasākums būs izdevies un galda klāšana būs augstā līmenī tikai pārbaudītā vietā. Savukārt pati galdu klāšana cenas ziņā ir atkarīga no izmantoto produktu daudzuma.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *