Kvalitatīvi logi Jūsu komfortam

VC logi šobrīd nevienu neizbrīna, tie ir gandrīz visur – veikalos un birojos, parastajos dzīvokļos vai arī penthausos. Tajā pat brīdī logi ļoti atšķiras ar to kvalitāti. Kad sākumā plastikāta logi bija tieši kas neredzēts un eksotisks, tie ar ārējo izskatu nevarēja nevienu pārliecināt, ka tie tiešām tomēr ir augstas kvalitātes, taču pamazām sāka iemantot popularitāti un kļuva par konkurentspējīgu produktu ar vairākām unikālām īpašībām. Mūsdienās to ir tik daudz veidu ar ļoti dažādām īpašībām un atšķirībām, ka bez labas augsti profesionālas palīdzības nemaz nevar uzstādīt labus logus.

Koka, alumīnija vai pvc logi, ko tieši izvēlēties?

Patlaban jau ir pieejami tik ļoti daudz dažādi logi, ka pat var apmulst veicot to izvēli. Tāpēc ir jāizprot ar ko tad tie atšķiras. Nelielās mājās parasti tiks ievietoti tieši koka logi, šis variants nodrošina dabīgu izskatu un saplūst ar koptēlu. Parasti izmanto tieši priedi, lai izgatavot logus, bet gadās arī ozols, kas tiešam ir pats izturīgākais materiāls. Nav noliedzams, ka, augstas kvalitātes koka logi būs ilglaicīgs ieguldījums, bet būtu jāapzinās, ka dotais dabīgais materiāls ir ietekmējams no apkārtējas vides. Tādēļ jau ir daudz iespējas ar dažādu apdari profilu veidā. PVC vai plastmasas logi tomēr ir vairākuma izvēlēšanās, jo tie izceļas ar izturību, siltumizolāciju, ilgmūžību un vienkāršu kopšanu. Un turklāt tagad pakešu logi tiešām ļoti kvalitatīvi kā arī draudzīgi videi. Savukārt jau alumīnija logi visbiežāk tiek ievietoti lielās ēkās vai jau rūpnīcas, jo viņi tik tiešām ir viegli, bet ļoti izturīgi. Šie logi iztur pat temperatūras svārstības no -50 līdz +50 grādu amplitūdā, pie tam tie ir arī ugunsdroši, taču tiešām diezgan dārgi.

Uzzini vēl – http://logunams.lv/pvc-durvis/

Vajadzīga logu montāža – kādā veidā atrast sev meistaru?

Ar šķietami līdzīgo sortimentu un nosacījumiem, jebkuram logu uzņēmumam ir sava specifika un darba stils. Kaut gan gandrīz katra mājas lapa apgalvo, ka tieši tās cenas ir labākās, ņemiet vērā, ka cenas tirgū ir ļoti atšķirīgas. Atceraties, ka tas, ka nopirkāt logus vēl nav viss, Jums ir jāpasūta arī logu montāža, kas tikai, ja ir izpildīta kvalitatīvi strādās kopā ar garantiju. Profesionāla uzstādīšana paredz pieņemšanas aktu, te ir jābūt iekļautai arī garantijai uz darbu, un protams jābūt pēc pārdošanas servisam. Parasti uzņēmumi, kas jau veic logu montāžu, piedāvā arī metāla durvis vai arī pat tādu lietu, ka garāžu vārti. Viennozīmīgi tas tomēr ir ērti un parocīgi, ir īpaši, ja Jūsu sadarbība bija ļoti patīkama.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *