Atklājiet sev, kādi ir sup dēļi!

Sup izbraucieni – tiešām diezgan jauns, bet taja pat brīdī jau diezgan ierasts termins vienā. Kas īsti ir supošana, pie tam kam tad ir nepieciešami sup dēļi? Atpūta ar sup dēļiem tulkojumā apzīmē stāvēšanu uz dēļa vienlaicīgi ar airēšanu. Nemaz nav iespējams noteikt precīzu laiku, kad tad sāka savu dzīvi Sup dēļi un pati supošana, bet noteikti skaidrs fakts, kad supošana bija dzimusi Havajāsun diezgan sen. Vispirms sup dēļi bija lietoti kā vienkāršs pārvietošanās līdzeklis nokļūšanai uz kādu no salām. Faktiski tas tika uzbūvēts, kā parasts plosts, kurš negrima ūdenī un virziens tika noteikts ar aira palīdzību. Tagad aktīvā atpūta jau ierasti ietver sevī ne vienīgi tādu lietu, kā velosipēdu noma, taču uzrodas arī sup īre.

Vai laivu noma būs visas atrakcijas uz ūdens virsmas?

Bez šaubām atpūta ar draugiem vai arī atpūta ar ģimeni vienmēr būs vēlama, taču kopā ar draugiem tā visbiežak ir tieši aktīvā atpūta. Kad jau ir apnikusi velosipēdu noma Vecrīgā, lieliska alternatīva būs buru jahtas noma, kas ir skaista un neparasta. Taču, ja būsiet nolēmuši, ka gribat, lai ir atpūta ar ģimeni, ir ieteicams doties kaut kur pie dabas un ideāli, ja pie ūdens. Bieži vien atpūta ar ģimeni saistās ar bērnu izklaidēšanu, šajā gadījumā superīga iespēja ir laivu noma vai katamarānu noma, ja viesu nama īpašnieks piedāvā šādu pakalpojumu. Pie tam tagad pastāv jauns modes trends un nav nozīmīgi, vai ir Jums atpūta ar ģimeni vai draugierm, šī jaunā aktīvā atpūta ir sup izbraucieni. Labakais, ka Jums nemaz nevajag personīgo dēli, šodien daudz kur būs pieejama sup īre. Nav noliedzams, ka, ja supošana ir Jūsu ikdienas sastāvdaļa, lētāk taču būs nevis sup īre, bet labāk nopirkt sev personīgo dēli.

Sup izbraucieni kā arī vajadzīgais inventārs

Parasti sup dēļi atšķiras no sērfošanas dēļiem ar to, ka ir daudz garāki un arī platāki, bet, ja supošana ir profesionālā līmenī, tad šinī gadījumā sup dēļi ir identiski sērfošanas. Uz šodienu jau ir ļoti daudz savādāku dēļu veidu. Universālie dēļi jau ir atbilstoši vienkārši atpūtai uz ūdens, dēļi tūrismam, ir labs variants nesteidzīgām pastaigām pa ūdeni, reisu dēļi, ko izmanto sacensībās. Nav noliedzams, ka, nevar nepieminēt sērfošanas dēļus un beidzamais iedalījums ir piepūšamie un cietie dēļi. Kad tiks plānoti sup izbraucieni, parasti ir izvēlēti piepūšamie sup dēļi. Tie ir ideāli, jo var ņemt jebkur, pie tam daudzas lidostas iekļāva dēļus sporta inventāra sarakstā. Standartā tieši piepūšamie sup dēļi pārdodas komplektā ar airi, pumpi, remonta komplektu, drošības pavadu un transportēšanas somu. Nav noliedzams, ka, piepūšamie sup dēļi ir arī ļoti cieti, bet sērfotāji priekšroku dod tieši cietajiem dēļiem.

 

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *