KĀDI LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI IR PIEEJAMI?

Imports un eksprots bija, ir un būs viena no nozīmīgākajām ekonomikas sastāvdaļām, tādēļ loģistikas pakalpojumi ir bijuši aktuāli visos laikos jau gadu simtiem ilgi. Daudzi no mums nemaz neiedomājas par to, ka veikala plauktos atrodamās mantas, ir dažāda veida loģistikas procesu gala rezultāts. Loģistikas pakalpojumi ietver visu – sākot no preces radīšanas vietas, līdz pat nonākšanai lidz patērētājam. Šo darbiņu parasti veic loģistikas zinātāji ražotnēs vai atsevišķi nolīgtas personas no loģistikas pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem. Loģiski liekas tas, ka loģistikas firmas piedāvā dažāda tipa saistītos pakalpojumus. Līdzās starptautiskajiem kravu pārvadājumiem, populāri ir kravu pārvadājumi mūsu valstī, noliktavu pakalpojumi, konteineru pārvadājumi, un pat kravas taksometrs. Saprotams, ka loģistikas pakalpojumi tiek piedāvāti arī pa jūras un gaisa ceļiem, arī pārvadājumi ar dzelzceļu.

IZDEVĪGĀKIE LOĢISTIKAS RISINĀJUMI JŪSU KRAVAI.

Optimālam risinājumam, pārvadājamā krava tiek vērtēta pēc daudz un atšķirīgiem kritērijiem, lai atrastu piemērotāko pārvadāšanas variantu gan cenas, gan ātruma ziņā. Tiek nodrošināta arī apdrošināšanas un muitas brokeru pakalpojumu sniegšana. Transportēta tiek arī negabarīta krava, izvēloties piemērotāko variantu, kā tai sasniegt galamērķi. Apmierināti klienti ir kompānijas vislabākā vizītkarte, tālab tiek strādāts pie tā, lai esošie klienti allaž atgrieztos apmierināti un laimīgi.

AR KO ATŠĶIRAS LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI?

Ar ko tad īsti atšķiras kravu transportēšanas veidi? Jau noskaidrojām to, ka katrs kravas tips var būt pārvadājams dažādos veidos, par ļoti specifiskos un īpaši pielāgotos. Katrā ziņā viens no populārākajiem un izplatītākajiem kravas pārvadašanas veidiem ir auto krava. Auto transports ir piemērots jebkāda tipa kravas transportēšanai. Pārvadāšanai tiek izmantoti atšķirīga tipa auto transportu veidi, kas tiek pielāgoti vedamās kravas veidam. Lieli kravas auto nav vienīgie auto transporta veidi, kas tiek izmantoti pārvadāšanai, jo kravas iespējams pārvadāt arī uz atklātām platformām, negabarīta kravas platformām, refrižeratora piekabēm, tenta puspiekabēm un tā šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi. Ja vajadzīgs pārvadāt īpaši dārgu un sensitīvu kravas veidu, tad vislabākais risinājums būs avio kravu pārvadājumi, jo tie tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko formu kravas pārvadāšanai. Šāda veida kravas pārvadājumi notiek ne vien ar kravas lidmašīnām, bet arī pasažieru, jo teju katra pasažieru lidmašīna ir paredzēta arī kravu pārvadājumiem. Dzelzceļa pārvadājumi visā pasaulē kļūst ar vien pieprasītāki, tāpēc tiek piedāvāti dažādi risinājumi, kā kravu aizgādāt galamērķī arī šādā veidā. Pārvadāšanai tiek izmantoti segtie vagoni, pusvagoni, platformas, cisternas un hopervagoni. Protams, nedrīkst aizmirst arī jūras ceļus, kas ir pats senākais kravas pārvadāšanas veids, kas tiek izmantots jau gadu simtiem. ASV, Singapūra un Filipīnas ir tikai neliela daļa no ostām, uz kurām tiek nodrošināti kravu pārvadājumi ar kravas kuģiem. Transportēšana pa jūras ceļiem arī ir vislabākais risinājums nestandarta kravām.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *