SUŠI KLĀSTS GALVASPILSĒTĀ

Pēdējos gados suši no netradicionāla austrumu ēdiena, noteikti ir kļuvis par normālu ikdienas ēdienkartes sastāvdaļu, līdz ar to dažāda stila suši restorāni, lielajās Latvijas pilsētās, aug kā sēnes pēc lietus. Tā pat daudzi izvēlas suši gatavot arī mājās, un, kādēļ gan ne, ja lielveikalu plauktos ir atrodams viss nepieciešamais un arī nav nepieciešams sekot speciālai receptei un sastāvdaļām mēdz lietot sev tīkmas zivis un arī piedevas. Ja sushi ēdienkartē nav sveša lieta, tad to austrumnieciskie nosaukumu nebūs nekāds pārsteigums, bet, ja baudat tos pirmo reizi, var veidoties neizpratne par jēdzieniem Maki, Nigiri, Masago kā arī tamlīdzīgiem terminiem, bet, satraukumm nebūtu pamata, jo jebkurš restorāns ēdiena aprakstā noteikti ir iekļāvis sastāvdaļu skaidrojumu.

SUŠI RECEPTES.
Sushi komplekti nebūs vien rīsos un arī nori lapā ietīts laša gabaliņš, bet gan ēdiens ar daudz bagātīgāku saturu, pie tam, to var baudīt gan aukstu, gan karstu, atkarībā no sushi tipa kā arī pasniegšanas. Suši noteikti ir izplatīts ne vien ar to, ka tas ir ļoti garšīgs kā arī pat veselīgs ēdiens, bet arī ar to, ja izvēlaties to gatavot pats, ir dota vaļa fantāzijai un sev tīkamu produktu izvēlei. Sushi receptes noteikti ir ļoti vienkāršas un arī daudz no tām atrodamas arī online vai arī varētu smelties ideju no jau baudītiem nigiri vai arī maki suši. Vispopulārākie un arī vieglāk pagatavojamie suši noteikti ir rolli ar lasi un gurķi vai kādu citu dārzeni. Sushi izskats var būt atšķirīgs, gan izmēra, gan vizuālā noformējuma ziņā, jo izplatīta recepte ir suši gatavot ar rīsiem ārpusē, kas dāsni rotāti ar sēkliņām un ikriem. Pēdējā laikā ļoti pieprasīti ir ceptie un karstie rolli. Tie parasti tiek cepti tempura mīklā vai arī pasniegti ar kausēta siera piedevu uz tiem. Suši ir lieliska maltīte arī tad, ja esat veģetāras vai arī vegānas ēdienkartes piekritējs. Šādos brīžos suši var pagatavot ar tofu un dārzeņiem.

SUŠI PIEGĀDE RĪGĀ UN RAJONĀ.
Ja nav vēlmes vai arī izdevības suši pagatavot pašam, noteikti ir opcija tos pasūtīt no dažādiem suši restorāniem. Pēdējā laikā īpaši populārs ir kļuvis sushi ēstuves koncepts, kas darbojas vien uz piegādes pasūtījumu apkalpošanu. Šādā veidā ir daudz ātrāk iespējams apkalpot klientus un piedāvāt salīdzinoši lielu ēdienu klāstu, tajā skaitā ļoti iecienītos sushi komplektus, jeb setus. Loģiski, neiztikt bez vairākiem akciju piedāvājumiem. Būsim atklāti, sushi nav tas lētākais ēdiens ko pasūtīt restorānā, taču, ja iegādājaties suši setu, kurā var atrast dažāda veida sushi, noteikti ir iespējams nobaudīt pat tādus, kuri ēdienkartē varbūt ir nedaudz dārgāki. Sushi piegādi nodrošina visā Rīgā un rajonā, attiecīgi piegādes izmaksas tiks noteiktas, balstoties uz zonu, kurā dzīvojat, bet, ja pasūtijums liels, tad piegāde būs bez maksas.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *