KĀ SAMEKLĒT PIEDĀVĀJUMUS TIEŠSAISTĒ?

Pats galvenais darba meklētājam ir atrast lielisku veidu, kā tikties ar savu jauno darba devēju, tādējādi pēdējos gados kļuvis aktuāli darba sludinājumus izvietot interneta vidē, lai gūtu plašākas auditorijas uzmanību. Online ir opcija noskaidrot darba piedāvājumus ne vien darbam dzimtenē, bet arī ārpus Latvijas robežām, kas joprojām ir aktuāls segments daudziem darba meklētājiem (cvlv vakances). Darba piedāvājumus ir iespējams atrast arī specializētos, nozaru saitos, sludinājumu serveros  kā arī sociālajos tīklos, kas šodien ir kļuvis par vienu no optimālākajiem veidiem kā iegūt mērķauditoriju.

CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULES INTERNETĀ.

Daudziem darba devējiem ir obligāta prasība savam CV pievienot motivācijas vēstuli.. Laiks, kas iztērēts visu nepieciešamo dokumentu pareizai noformēšanai, nekad nav iztērēts velti, tādēļ aicinām to neuztvert kā nevajadzīgu formalitāti. Ērtākais veids kā izvedot visus nepieciešamos dokumentus precīzi un korekti, ir izmantjot motivācijas vēstuļu un CV online veidošanas vedņus. Jebkurš darba devējs priecāsies par darba meklētāju, kurš izprot dokumentu iazpildīšanas nozīmīgumu un visus dokumentus aizpilda korekti. Motivācijas vēstule ir svarīga gan darba devējam, gan darba meklētājam, jo ir iespēja rakstiski parādīt savu kompetenci konkrētajai vakancei vai sfērai kopumā. CV un motivācijas vēstulēs vajadzētu izvairīties no tukšu un nenozīmīgu frāžu lietošanas, jo tas nepievilina nedz darba meklētājus, nedz darba devējs ir ieinteresēts sadarboties ar šādiem darbiniekiem.

 

VAKANCES PIE MUMS.

Darbs ir vienlīdz nepieciešams visos Latvijas reģionos, tādēļ nav iespējams izdalīt to, kur tas tiek meklēts visvairāk. Gan darbs Rīgā, gan darbs Valmierā, gan darbs Talsos vai Liepājā ir vienlīdz aktuāls un nepieciešams. Jauni darba piedāvājumi tiek publicēti regulāri. Darba intervijā vienmēr ir svarīgi par sevi atstāt vislabāko iespaidu un tas pats attiecas arī uz nepieciešamo dokumentu iesniegšanu, lai darba devējam būtu skaidrs, ko gaidīt darba intervijā. Korekta dokumentu aizpildīšana ir nepieciešamība laba pirmā iespaida radīšanai.

 

DARBS ĀRZEMĒS – AR KO RĒĶINĀTIES?

Darba iespējas ārpus Latvijas robežām ir aktuālas joprojām, tādēļ maldīgi uzskatīt, ka aizbraukšanas bums ir pagājis. Tehnoloģiskās iespējas mūsdienās ļauj ātri un ērti uzzināt visu par darba devēju un vakanci, tādēļ šādu nelielu pētījumu iesakām veikt, pirms sūtāt pieteikuu darbam ārpus Latvijas. Šāda tipa darba piedāvājumus ir iespējams atrast gan vakanču portālos, gan sociālajos tīklos un cita veida sludinājumos.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *