AUDEKLA APDRUKAS UN KOLĀŽAS JŪSU MĀJOKLIM

Jebkurā telpā siena ir vislielākais un arī pateicīgākais objekts telpas dekorēšanai. Ar neskaitāmām detaļām un aksesuāriem ir var telpu vizuāli paplašināt vai samazināt, piešķirot nepieciešamos akcentus. Izplatīts veids kā to izdarīt, ir pie sienām izvietot dažāda tipa kanvas ar sev tīkamu apdruku.

Tas ir audekla gabals, kas uzvikts uz koka rāmja un gatavs apdrukai vai arī apgleznošanai. Ļoti populāri ir uz kanvām uzdrukāt vairākas sev svarīgas fotogrāfijas, ko ir iespējams izprintēt arī kā kolāžu, piešķirot sevišķu akcentu ne vien sienai, bet arī pašai telpai. Kolāžas uz sienām vislabāk izvietot ar vidēji piecu centimetru atstarpi.

KO DARĪT, LAI AUDEKLS KALPOTU PĒC IESPĒJAS ILGĀK?
Maldīgi uzskatīt, ka kanvu izgatavošana ir vienkārša attēla izprintēšana uz audekla. Pēc apdrukas veikšanas, audekls tiek apstrādāts ar īpašu laku, kas kanvas kopšanu padara ārkārtīgi vieglu un kanva arī tiek pasargāta no tiešu saules staru ietekmes. Laka, ar ko kanva tiek apstrādāta pēc izgatavošanas, novērš saules staru ietekmi uz attēlu, līdz ar to, kanvu var novietot telpu saulainākajā vietā, kas, savukārt, nebūs ieteicams vienkāršiem lielizmēra drukas darbiem vai fotogrāfijām. Kanvas kopšana ir gaužām vienkārša – laiku pa laikam to ieteicams noslaucīt ar mīkstu lupatiņu. Kanvas izgatavošana liela loma būs arī attēla kvalitātei. Vislabāk izmantot attēlu, kura izmērs būs vismz divi megabaiti. Labākie formāti, savukārt, ir .JPG un .PNG. Kanvu izgatavošana notiek vienas vai divu dienu ietvaros.

KAS RADA KANVU CENU?
Foto kanvas izgatavošanas cena būs atkarīga no dažādiem kritērijiem. Liela loma cenas noteikšanā ir tam, vai nepieciešams izgatavot vienu kanvu, vai vairākas, tādā veidā radot kolāžu. Tālāk svarīgs rādītājs cenas noteikšanā kalpo kanvas izmērs. Ir iespējams izgatavot dažādas kanvas izmēros no 20×30 cm līdz pat 120×180 cm. To cena svārstās no dažiem desmitiem eiro par mazāka izmēra kanvas apdrukāšanu, līdz pat pāris simtiem eiro par lielizmēra druku.To, kā kanva izskatīsies uz sienas, ir iespējams uzzināt jau brīdī, kad tiek veidots pieteikums elektroniski, tai skaitā, šādi arī iespējams izvēlēties kanvas izmēru, formu, veidu un arī efektus, kas tiek piemēroti attēlam.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *