KĀ IZZINĀT AKTUĀLĀKĀS VAKANCES?

Varētu pat apgalvot, ka mūsdienās ir neiespējami neatrast piemērotu darbu vai piemērotus darbiniekus savā nozarē, jo tehnoloģijas un informācijas apmaiņa notiek ātri un kvalitatīvi.

Vakanču portāli, sociālie tīkli un dažādas citas interneta vietnes piedāvā jaunus darba sludinājumus teju katru dienu- tur atrodami gandrīz visi darbi. Arī sociālie tīkli mūsdienās kalpo kā lieliski palīgi gan darba meklētājiem, gan darba devējiem, kuri meklē jaunus komandas biedrus.

KĀDUS DOKUMENTUS GRIB REDZĒT DARBA DEVĒJI?
Interesanti, ka joprojām ir darba meklētāji, kuri uzskata, ka CV un motivācijas vēstulei nav īsta spēka un visu nosaka darba intervija vai augstāki spēki. Darba devēji mēdz lūgt arī neielu rezumē par sevi un savām gaitām darba tirgū, pie tam, nereti šāds lūgums aizstāj CV un motivācijas vēstules nepieciešamību. Vislabāk šos dokumentus ir veidot internetā, kur ir iespējams to izdarīt, vadoties pēc norādēm par to, kur kāda tipa informācija jāatspoguļo. Veiksmīgs CV un motivācijas vēstule, ļoti bieži noved pie tik pat veiksmigas tikšanās ar darba devēju otrajā kārtā, kas, visbiežāk, ir intervija. Tieši šī iemesla dēl, ir svarīgi ieniegt CV un motivācijas vēstuli tieši tā, kā vēlas darba devējs.

DOKUMENTI DARBA DEVĒJIEM.
Lai pelnītu sev pienācīgu iztiku, ir jāatrod piemērots darbs, un tā tas ir bijis un būs vienmēr. Darbs Valmierā, darbs Rīgā, kaut vai darbs Valmierā un arī visur citur Latvijā un arī pasaulē, katram interesentam tiek piedāvāts teju katru mīļi brīdi. Atliek tikai pameklēt, un arī dažādas jaunas darba piedāvājumi attiecīgās nozarēs uzrodas ļoti īsā laika posmā. Lai darba devējs varētu precīzāk izvērtēt kandidāta piemērotību vakancei, ir nepieciešams korekti iesniegt visu nepieciešamo informāciju par sev, kas varētu šķist aktuāla darba devējam. Arī darbs ārpus Latvijas joprojām ir aktuāls darba meklētāju vidū, un arī ir nepareizi uzskatīt, ka darba vakances ārpus Latvijas robežām vairāk nudien nav aktuālas. Latvijas nodarbinātības aģentūrā un dažādās citās oficiālās darba piedāvājumu vietās, regulāri tiek atjaunota informācija par aktuālākajām vakancēm ārzemju darba tirgū.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *