GALDU, KRĒSLU UN GARDEROBES STATĪVU NOMA

Galdu īre, krēslu noma, bet varbūt abi divi –palīdzēs jums atrast to, ko meklējat, jo šī ražotāja mēbeles apvieno sevī smalkumu un izturīgumu – tā ir labākā kombinācija!

Liektā finiera tehnoloģija un tā nodrošina, ka krēsli nav smagi vai masīvi, turklāt tie ir veidoti tā, lai tos būtu ļoti ērti salikt vienu uz otra. Krēsli ar galdiem stila ziņā te būs saskaņoti, tādējādi veidojot ekselentu kombināciju, ko noteikti pamanīs labas stila cienītāji.

Dizainakresli.lv mājaslapā apskatāmi 3 īres galdu varianti. Te ir gan mazais bāra stāvgalds “Moriss”, gan gan ietilpīgais un izturīgais galds “Arthur”, kā arī galds – zelta vidusceļš –  “West”, kas graciozi izskatīsies arī neapsegts, jo tam ir ļoti neparastas izliekta metāla kājas. Pieejami arī ēdamgaldi!

Ja organizējat konferenci, tad  lielākā uzmanība jāpievērš krēsliem nevis galdiem. Gan bērniem, gan pieaugušajiem ar laiku paliek grūti ilgstoši sēdēt uz vietas, tomēr konferencēs tieši to nākas darīt, tāpēc vēl jo svarīgāk ir izvēlēties piemērotākos krēslu, kas, no vienas puses, ļauj justies ērti, bet, no otras puses, nav tik ērti, lai mums gribētos tajos aizmigt.

Mājaslapā dizainakresli.lv iznomāšanā ir vairāk kā piecu veidu krēsli, kas ietver sevī gan rotaļīgi apaļus krēslus, gan slaidus un elegantus krēslus, gan praktiskus un minimālistiskus krēslus, kas aizņem pēc iespējas mazāk vietas. Lai vai kuri no šiem krēsliem jūs interesētu, tie visi ir ļoti ērti sakomplektējami un pārvietojami, tāpēc jums tikai atliek pieņemt lēmumu.

Kolekcijā Flow ir 250 krēslu, tāpēc krēslu noma pat lielam pasākumam kļūst iespējama, pateicoties dizainakresli.lv.

Kad galdi un krēsli izvēlēti, vajadzētu apsvērt arī garderobes nomas nepieciešamību. Iespējams, ka pietiks tikai ar garderobes statīva nomu, bet tas, protams, atkarīgs no gadalaika. Ja ārā tiek solīti  jebkāda veida nokrišņi vai liels aukstums, tad pasākuma organizētājiem noteikti ir jānodrošina vieta, kur atstāt mēteļus un lietussargus. Ja laiks tiek solīts pasakains, tik un tā pasākuma norises vietā vajadzētu būt stūrītim, kur atstāt somas, maisiņus un tamlīdzigas lietas, ko cilvēki mēdz atnest līdzi uz pasākumu un ko nebūs pārāk glīti atstāt uz  krēsla atzveltnes. Domājot par šīm niansēm, atkārtojiet vecum veco likumu – ja viss būs kārtībā, daudzi, iespējams nepamanīs, kādi krēsli vai galdi pasākumā bija, taču, ja kaut kas nebūs labi – par to runās visi.

 

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *