GALDA IEGĀDE – SVARĪGS PROCESS AR ILGTERMIŅA SEKĀM

Ja jūs dzirdat vārdu “galds” – kas ir pirmais, par ko iedomājaties? Ēdamgalds? Datorgalds? Kopīgas ēdienreizes vai mācīšanās un rakstīšana? Restorāna apmeklējums ar romantisku galdiņu vai lielais sapulču galds, pie kura pulcējas lēmumu pieņēmēji?

Galdus var klasificēt pēc to galvenajiem uzdevumiem, bet tos var iedalīt arī pēc citām būtiskām pazīmēm – piemēram, pēc krāsas, materiāla, izmēra vai formas. Neapšaubāmi, ne visas formas vai izmēri būs piemēroti visiem uzdevumiem, tāpēc galda iegādes gadījumā vienmēr jāapsver, kādi aspekti katram galdu tipam ir būtiskākie. Piemēram, konferenču galdam noteikti svarīgākais radītājs ir tas, cik cilvēku pie tā var sasēsties, bet žurnāla galdi ir vairāk kā stila akcents, kuram organiski jāiekļaujas pārējā stila ainavā.

Dizainakresli.lv ir latviešu uzņēmums, kas apvieno pasaulē aktuāla stila paraugus ar pašmāju kvalitāti. Te ražotos galdus var atšķirt pēc Skandināviem raksturīgā dizaina, kas harmoniski {iekļaujas} jebkurā interjerā, un augstākajiem kvalitātes standartiem, kas gādā par galdu ilgmūžību.

Kurš no visiem uzskaitītajiem galdu veidiem ir centrālais gandrīz visās ģimenēs? Protams, ka ēdamgalds, jo nekas nav labāks par kopīgu maltīti, kas apvieno mīļos cilvēkus gan priekos, gan bēdās. Dizainakresli.lv piedāvā gan apaļus, gan taisnstūra ēdamgaldus, kas pieejami kā gaišos, tā tumšos toņos. Tie ir smalki un elganti, tajā pašā laikā tie ir arī izturīgi un viegli kopjami.

Konferenču galdi un apsriežu galdi ir paredzēti kaut kam pilnīgi citam nekā, piemēram, virtuves galdi, tāpēc arī gaidas pret tiem ir atšķirīgas. Ikviens uzņēmējs zina, ka viņa telpas ir viņa vizītkarte, turklāt šīs telpas ir kā otrās mājas arī darbiniekiem, tāpēc jācenšas, lai mēbeles neradītu nospiedošu atmosfēru un būtu ērtas to lietotājiem. Dizainakresli.lv novērtē, cik gaumes un prasības mēdz būt oriģinālas, tāpēc ir gatavi pielāgot savus galdus jūsu prasībām gan izmēru, gan apdares materiālu ziņā. Pozitīvi ir arī tas, ka ikviena stila galdiem dizainakresli.lv piedāvā pieskaņotus krēslus.

Dizainakresli.lv piedāvā vairāk kā 20 galdu modeļus, turklāt ar iespēju jums pašam izvēlēties galda virsmas lielumu, pārklājumu vai toni. Ja meklējat mēbeles kādam pasākumam, kas notis tikai vienu reizi, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visai produkcijai ir iespējama piegāde ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, un par visu ir iespējams vienoties. Vēl varam pačukstēt, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas cenas – izmanto tās!

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *