PLAŠA KRĒSLU IZVĒLE GAN MĀJĀM, GAN UZŅĒMUMIEM.

Ikdienas steigā jūs varat to nepamanīt, bet patiesībā krēsli ir nepieciešami it visur, tie ir ar mums kopā it visur  – gan mājās, gan ikvienā uzņēmumā. 21. gadsimtā krēsli vairs nav tikai vienkārša funkcionāla lieta, kas derīga tikai lai nebūtu visu laiku jāstāv vai jāguļ – nē, mūsu laikos krēsli ir arī dizaina objekts, kas neizsakāmi daudz ko atklāj par telpas dvēseli.  Ja jūs meklējat uzticamu uzņēmumu, kas piedāvā augstākās kvalitātes Latvijā izgatavotus krēslus (piemēram, bāra krēsli, apmeklētāju krēslus, konferenču krēslus un vēl daudzus citus), tad  pavisam noteikti  ir labākā izvēle.

Kādēļ izvēlēties tieši šos krēslus? Pirmkārt, tā ir nemainīga kvalitāte – uzņēmums garantē šo mēbeļu ilgmūžību un izturību.  Otrkārt, stils – saplākšņa krēsli izceļas ar gaumīgām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr izskatās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, liekti līmētais finieris padara šos krēslus viegli transportējamus, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanai sniedz papildus komfortu un ērtību. Vēl jo vairāk – piedāvāta produkcija ir elegances etalons, jo tos ir veidojuši pasaulē slaveni un ievēroti dizaina profesionāļi, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), kā arī citi.

Kāpēc izvēlēties ražotos krēslus? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Kvalitāte, elegance un komforts – tās ir trīs vērtības, kas ir uzņēmuma pamatā.

Elegance. Saplākšņa krēslu līnijas un formas ir liektas un plūstošas. Šāda veida krēsli bagātina jebkāda veida telpu. Krēslu elegance nav nejaušība – tas ir rūpīgs pasaulē atzītu dizaina mākslinieku darbs, kuri rūpīgi strādājuši, lai uzburtu krēslu stilu un oriģinalitāti.

Komforts – liekti līmētā finiera tehnoloģija nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir ļoti viegli, līdz ar to krēslus ir viegli pārvietot, turklāt tie veidoti tā, lai būtu veikli saliekami kopā un kompakti glabājami.

Neskatoties uz to, ka stils ir aizgūts ārvalstīs, šie krēsli tomēr ir īsts pašmāju ražojums. Ja krēsli ražoti Latvijā –  tas nozīmē, ka krēslus ir iespējams apskatīt realitātē pirms pirkuma izdarīšanas, un piegāde būs ātrāka un lētāka salīdzinot ar izmaksām, kas rastos, pasūtot dizaina krēslus no citām valstīm, kā arī vajadzības gadījumā pasūtījuma detaļas nav problēmu individuāli pielāgot jūsu idejām.

Krēsliem, kam ir dažādas funkcijas, būs arī citas prasības, kam jāpievērš uzmanība – ja plānojat iegādāties krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad iesakām izvēlēties tādus, ko ir viegli kopt.

tie saliktā veidā ir pielāgoti ērtai uzglabāšanai – proti, tie aizņem pēc iespējas mazāku platību.

 

Ja jums ir būtiski, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās stilīgi, tad jums jāpasūta tie no uzņēmuma, kas atrodas tepat Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un gādā par individuālu pieeju ikvienam klientam. Vietējie ražotāji jūtas atbildīgāki savu pircēju priekšā, jo tikai tādā veidā iespējams ilgstoši saglabāt nemainīgi labu reputāciju.

Ražotājs, kas bāzējas Latvijā par ikvienu savu darbu un klientu atbild ar savu labo slavu, tāpēc vēl jo vairāk ziniet, ka vienmēr rūpēsies par krēslu ilgmūžību un personīgu apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir nozīmīgākā lieta ikvienā gadījumā, jo tas garantē  izdošanos vismaz par 50 procentiem – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava uzņēmuma vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies gudru un modernu mēbeļu ražotāju!

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *