Auto riepu glabāšana un arī serviss.

Bez mašīnas riepām nav atrodams neviens transportlīdzeklis. Satiksmes drošībā, auto riepu tehniskajam nobraukumam ir ļoti ārkārtīgi nozīme. Neskatoties uz to, vai savam auto izmantojat pavisam jaunas, mazlietotas vai arī lietotas riepas, tās ir jātur nevainojamā kārtībā un tām ir jābūt atbilstošām noteiktajām drošības prasībām. Ja vēlaties pasūtīt lētas riepas, tad sākumā vajadzīgs apzināties, vai runa ir par jaunām vai arī lietotām riepām, jo cenu kategorijas ir ļoti atšķirīgas. transportlīdzekļu riepas vairākās grupās dala pēc aptuveni desmit kritērijiem, tādējādi konsultācija ar speciālistu, pirms mašīnas riepu nomaiņas, ir nenāks par ļaunu. Vislabāk to noteikti ir darīt sertificētos mašīnas riepu servisos, kur par auto kā arī līdz ar to arī jūsu drošību, rūpējas zinošs kā arī meistarīgs personāls.

Kas ir auto disku serviss?
Jebkurš riepu serviss piedāvā dažāda tipa riepu un disku apkopes piedāvājumus. Auto diski noteikti ir svarīgs komponents auto riepu montāžā un kopējā auto tehniskajā stāvoklī. Izšķir visāda stila diskus – Lietie diski, tērauda auto diski, kaltie diski. Pārvietojoties pa sliktu ceļa segumu, auto diskus noteikti ir viegli sabojāt. Vedot savu automašīnu uz riepu garāžu, noteikti nepieciešams pārbaudīt arī auto disku stāvokli un, nepieciešamības apstākļos, tos labot. Riepu servisi papildus auto disku labošanai, nodrošina arī auto riepu balansēšanu un to maiņu.

Ziemas un arī vasaras auto riepu uzglabāšana.
Pie mums no 1. oktobra līdz pirmajam. martam auto pa ceļu drīkst pārvietoties tikai izmantojot ziemas riepas vai arī arī vissezonas mašīnas riepas ar derīgu protektoru biezumu. Ziemas riepas noteikti ir iespējams pasūtīt gan jaunas, gan lietotas. Galvenā atšķirība jaunām un lietotām riepām noteikti ir to lietošanas ilgumā kā arī cenā, kas var būt pat četrdesmit procentus zemāka, ja tiek pirktas maz lietotas riepas vai riepu komplekti. Ar vasaras riepām ir ļoti līdzīgi. Lietotas vasaras riepas maksā teju uz pusi mazāk. Ja plānojat iegādāt lietotas vai arī mazlietotas riepas, pirms tam noderētu neliela konsultācija auto riepu servisā, lai saprastu, vai šāda izvēle piemērota jūsu auto.

Ko nodrošina auto riepu noliktavas?
Izdevīga auto riepu garāža ir atrodama Ulbrokā. Ja nepieciešams paglabāt savas nesezonas riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz mašīnas riepu garāžu un lietot riepu noliktavas servisu. Ubrokā un Rīgā iespējams pārliecināties par savu auto riepu komplekta gatavību sezonai. Riepu serviss nodrošina visa tipa riepu kā arī disku apkopes pakalpojumus, sākot ar auto riepu balansēšanu un nobeigumā ar mašīnas riepu un auto disku labošanu.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *