Riepu garāža piedāvā visu

Auto riepas jāpielāgo ne tikai sezonai, bet arī Tavam braukšanas stilam, ceļu veidam utt. Jaunas riepas padarīs auto vadīšanu komfortablāku, pietam saķere ar ceļu būs labāka arī ekstrēmās situācijās. Ja nevari atļauties tērēt pārāk daudz, tad izdevīgākais variants, ko piedāvā attiecīgais riepu serviss, ir mazlietotas riepas. Svarīgi, ka pat lietotas riepas nodrošinās komfortu, jo tās ir patiešām kvalitatīvas. Būtībā riepu garāža nepārtraukti pilnveido un uzlabo savu piedāvājumu klāstu, tādēļ arī Tu vari pasūtīt ļoti lētas riepas, ko radījuši labākie ražotāji.

Pasūti riepas šeit- https://www.fredariepas.lv/riepas/ziemas-riepas/

Kā izraudzīties riepas ziemai?

Nav jāšaubās, vai iegādāties lietotas ziemas sezonas riepas, jo tām protektors būs pietiekams pat vairākām sezonām, bet viss atkarīgs no Tava braukšanas stila un citiem faktoriem. Visa veida ziemas riepas iespējams atpazīt pēc īpašajiem iegriezumiem, kas garantē labāku saķeri, tāpēc riepu noliktava palīdzēs izvēlēties atbilstošas riepas vieglajiem u.c. veida auto. Šādas auto riepas jāizraugās pamatojoties uz to, kur ikdienā plāno braukt – pa sakoptiem pilsētas vai slideniem grants ceļiem. Nav šaubu, ka riepas Dreiliņi nepārtraukti domā par katra klienta vajadzībām, tāpēc arī tādā gadījumā, ja piedāvājumā nespēj ieraudzīt noteikta izmēra riepas, uzreiz sazinies ar noliktavas darbiniekiem! Klāstā ir arī daudzi interesanti lietie auto diski, kas izturīgi pret rūsēšanu un garantē vieglāku bremzēšanu. Varbūt Tev iepatiksies lietoti auto diski, jo tie visādā ziņā ir ļoti kvalitatīvi un ideāli papildina auto tēlu.

Kādēļ izraudzīties lietotas riepas?

Tieši lietotas vasaras riepas vairāk piemērotas tiem, kas grib ieekonomēt un piemeklēt augstas kvalitātes riepas, jo to reālais protektora dziļums ir apmēram 6-9 mm. Pielāgojot vasaras riepas savam auto, braukšana nepārprotami būs klusāka. Riepas Ulbrokā būs iespēja lietot vairākas sezonas, bet obligāti jāievēro vēlamie uzglabāšanas kritēriji. Servisā iespējama arī visu riepu montāža, bet pirms tam tās apstrādā ar īpašu hermētiķi, lai varētu garantēt spiediena saglabāšanos riepā arī ļoti svārstīgos laikapstākļos. Montāžas speciālisti savu pienākumu uztver nopietni, tādēļ tiek paralēli apskatīti arī gaisa ventiļi un disku kvalitāte. Ja tiek veikta riepu maiņa, vajadzīga arī šo riepu balansēšana, taču šī procedūra ieteicama arī tad, ja braukšanas laikā parādās nepatīkamas vibrācijas, vadīt auto kļūst sarežģīti utt.

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *